Hodinový manžel Frýdek-Místek zastane veškeré drobné i větší práce

27.08.2014 08:01

Pro provozování bohulibé činnosti hodinový manžel Frýdek-Místek jsem se rozhodl, když jsem zjistil, kolik nekonečné práce obnáší starání se o vlastní domek se zahradou, v němž bydlí vícečlenná rodina jako my. Manželka je většinu dne v práci, anebo s dětmi a na drobné domácí práce nemá ani čas, a někdy ani schopnosti.

 

Hodinový manžel pro opravy či rekonstrukce

Hodinový manžel Frýdek-Místek se tak hodí nejen pro velice vytížené domácnosti, osamělé matky, ale i pro firmy, které potřebují na svém pracovišti provést nějaké drobné, ale i větší stavební úpravy, opravy, nebo rekonstrukce. Založil jsem tedy firmu hodinový manžel Frýdek-Místek a v popisu mé práce jsou tak například pokládka plovoucích podlah, malování, sádrokartonové podhledy, obklady, pokládání dlažby, montáž sanitární techniky a vestavných spotřebičů, instalatérské služby, seřízení oken a dveří, montáž oken a dveří, stejně jako montáž parapetů a stínící techniky, případně rekonstrukce bytových jader.

 

Okolí Frýdku-Místku, Mošnova, Opavy, Ostravy a Nového Jičína

A jak vlastně probíhá kontakt s firmou hodinový manžel Frýdek-Místek? Rozhodnete se pro drobné či větší úpravy a opravy v bytě, domě, chalupě, či firemním objektu, domluvíme se na termínu, předběžné kalkulaci a případném zajištění materiálu, pokud nemáte vlastní zdroje. Můj pracovní akční rádius je poměrně rozsáhlý. Dojíždím do lokalit Mošnov a okolí, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava a blízké obcí. Stanovená hodinová mzda hodinového manžela Frýdek-Místek je dvě stě korun na hodinu, kterou v žádném případě nezvyšuji. Pro seniory mám připravenou slevu deset procent z celkové platby za odvedenou práci

 

Záruka kvalitní práce i použitých materiálů

V případě nutnosti provést specifické práce, jako jsou rekonstrukce koupelny, nebo montáž oken, se musí stanovit cena dohodou. V tomto případě vám hodinový manžel Frýdek-Místek stanoví předem cenovou nabídku. Pokud jste z Mošnova a blízkého okolí, doprava je zdarma. Dopravu ve vzdálenosti nad deset kilometrů od Mošnova si účtuji za pět korun za kilometr. Pokud využijete služeb hodinového manžela Frýdek-Místek a budete si objednávat i konkrétní materiál, rád vám zprostředkuji a zařídím nákup materiálu za nákupní ceny. Odpadne vám tak starost navíc, jakou je shánění vhodného materiálu. Nemusíte tak ztrácet čas vyhledáváním kvalitního materiálu a sháněním referencí. Za odvedenou práci a použití nejlepších a cenově nejvýhodnějších materiálů ručí právě hodinový manžel Frýdek-Místek.